Otázky a odpovědi

Pro koho je Dě©kanáda určená?

Primárně je určena pro všechny děti z děkanátu Hustopeče, které navštěvují 1. - 6. třídu náboženství. Rádi mezi sebou ale přivítáme i děti z nevěřících rodin, z jiných děkanátů, mladší děti pod dozorem rodičů, nebo ty starší, které rádi zapojíme do příprav.

Jak se na Dě©kanádu můžu přihlásit?

Přihlašování dětí by mělo proběhnout přes jejich katechety (event. jiné knězem pověřené osoby), kteří jsou o akci předem informováni a dětem rozdají tištěné přihlášky se všemi informacemi týkajícími se odjezdu z jednotlivých farností. Proto se rodiče v první řadě informují o účasti dětí u svých katechetů a kněží. Pokud z nějakého důvodu farnost děti nevypravuje hromadně, mohou se děti (=jejich zákonní zástupci) přihlásit i jednotlivě na těchto stránkách v rubrice PŘIHLÁŠKA. Vždy je ale nutný doprovod dospělé osoby!

Platí se na Dě©kanádě vstupné?

Neříkáme tomu vstupné, ale příspěvek. Ten je určen jednak na obědy, svačinky a pití, které jsou na každé Dě©kanádě zajištěny; a také všechny ostatní potřeby a pomůcky, včetně dárků, které si děti z každého ročníku odváží domů. Tento poplatek je stejný pro děti i dospělé - 70Kč - a vybírá se po příjezdu na naší recepci u vchodu do kostela.

Mohu přijet i když nejsem přihlášený/á?

Samozřejmě, že ano, ALE nepřihlášeným účastníkům (ať už dětem nebo dospělým) nemůžeme zaručit oběd ani ostatní potřeby. Přípravy na Dě©kanádu jsou náročné a znát počet dětí je pro zdárný průběh důležité. Děkujeme za pochopení.

Mohu se zapojit do příprav?

URČITĚ ANO! :-) Jsme rádi za každou pomocnou ruku, takže pokud se vám Dě©kanáda líbí, napiště nám na deckanada@gmail.com a my vás rádi zapojíme. Práce je dost a dost.

Jak dlouho Dě©kanáda trvá?

Obvykle celý program končíme kolem čtvrté hodiny odpoledne.

Co si mám vzít s sebou?

Klasické věci na výlet - menší svačinku, pití, sportovní oblečení a boty, kartičku pojišťovny, pláštěnku.

Váš dotaz:

Pokud jsme nezodpověděli všechny vaše otázky, napište nám a my vám rádi odpovíme.